עיצוב למדיה – כל מה שרציתם לדעת

עולם האינטרנט שפרץ לחיי כולנו יצר מקצועות חדשים רבים שהם מרתקים ומסקרנים מאד. זו הסיבה שצעירים רבים מחליטים ללמוד במסלולים החדשים, לאור מגוון האפשרויות המקצועיות הרבות אשר טמונות בלימודים הללו.

מגוון של מקצועות חדשים

תחום השיווק הדיגיטלי והפרסום מעניק לאנשי המקצוע אין ספור אפשרויות של יצירתיות ורעיונות מקוריים, כדי להביע את עצמם וליצור עבודות יוצאות דופן בעלי משמעות ומטרה. כדי להגיע לכך כדאי ללמוד את התחומים הקיימים בתוך לימודי הנדסאי עיצוב למדיה. כל סטודנט יתחבר בסופו של דבר לנושאים מסוימים מתוך כלל אפיקי הלמידה, אך הוא תמיד יוכל להשתמש בידע שלו עבור פעילות עסקית כזו או אחרת.

מעצב גרפי ודיגיטלי

תחום העיצוב הדיגיטלי משולב לאורך כל הדרך באסטרטגיה השיווקית ולכן לאחר קבלת ההחלטה על האסטרטגיה הנכונה לשיווק של מוצר מסוים, המעצב הגרפי בונה את הטקטיקה המתאימה ביותר לשם כך וזאת על ידי גרפיקה ייחודית, רעיון שמתגלגל, או דרך מצחיקה של אנימציה להעברת המסר. במהלך לימודי העיצוב הגרפי יקבל הסטודנט את מלוא הכלים שהוא צריך כדי להפוך את קו החשיבה שלו למציאותי וזאת על ידי שימוש בתוכנות המובילות כמו אילוסטרייטור.

עיבוד התמונות השונות שהמעצב הגרפי משתמש בהן מתוך המאגר או מצלם אותן, מתבצע על ידי שימוש בתוכנת פוטושופ שבמהלך הקורס לומדים אותה על כל רבדיה, כדי שתהיה לסטודנט מיומנות וניסיון רב ככל האפשר.

מעבר לתיאוריה לאורך כל שנות הלמידה, מבצעים גם הרבה מאד פרקטיקה כדי שבתום הלימודים הסטודנטים יוכלו למצוא את העיסוק שהוא הנכון ביותר עבורם מתוך ההיצע הגדול של המקצועות בקטגורית ניו מדיה שנפתחה בפניהם. החשיבה העיצובית אשר מתפתחת אצל הסטודנטים עם הזמן מאפשרת להם הבנה של כל המהלכים השיווקיים וחשיבה של כמה צעדים קדימה, כדי ליצור את המיתוג שיעשה את ההבדל עבור המוצר שאותו מפרסמים.

פרסום בעידן החדש

הפרסום הדיגיטלי הוא פלח שיווקי משמעותי ביותר. הסטודנטים לומדים את הפרסום בפרינט ואת המעבר שקרה בין הפרינט לדיגיטל. הסטודנטים לומדים את כל השיטות החדשות שלא היו קיימות בפרינט כדי להסתגל לעולם החדש אשר כולל בתוכו נושאים כמו קידום, פרסום ברשתות החברתיות לאור המשקל הרב שמעניק הפרסום ברשתות הללו לכל פריט שמפורסם בהן.

לימודים מעניינים לאורך כל הדרך

מי שלומד לימודי הנדסאי בכל תחום, לא נחשף לכמות כה גדולה של רבדים פנימיים כמו בלימודים הללו ולכן הסטודנטים אשר לומדים בכל יום דברים חדשים, נהנים מכל דקה של לימודים, הם מעשירים את הידע שלהם ונחשפים לתחומים שלא ידעו שהם קיימים. ככל שהם מעמיקים בידע וצוללים פנימה האתגרים הופכים להיות הרבה יותר גדולים.

כאשר התוצרים המוגמרים הם מדהימים, הסיפוק הפנימי הוא עצום וזהו המקצוע המתאים ביותר לאנשים יצירתיים.

 

 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *