מה באמת צריך לדעת על יום עיון לחשבי שכר? 

יש הרבה מאוד מקצועות שבהם אנחנו נדרשים לקחת חלק בימי עיון, ואחד מהם הוא מקצוע כמו חשב שכר. למעשה, לשכת רואי החשבון קובעת שכל חשב שכר מוסמך חייב לקחת חלק ביום עיון שמיועד לחשבי שכר לפחות פעם אחת בשנה. לכן, אם גם אתם עוסקים בתחום הזה, ברור מדוע בכל שנה אתם מוצאים את עצמכם בחיפוש מתמיד אחר יום עיון לחשבי שכר שבמאת כדאי לעשות ולקחת בו חלק. זה נשמע לכם מוכר? מבולבלים ולא לגמרי יודעים באיזו אופציה כדאי לכם לבחור? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

הדרך הכי טובה שיש לבחור יום עיון לחשבי שכר

אם יצא לכם לדבר עם קולגות שכבר לקחו חלק בכל מיני ימי עיון שמיועדים לחשבי שכר אך לא יצאו מרוצים, טבעי שתחשבו פעמיים לפני שאתם נרשמים ליום עיון כזה או אחר. לכן, בבואכם לבחור יום עיון לחשבי שכר, אנחנו מציעים לכם לעשות מספר בירורים מראש, כמו לדוגמא: 

  • האם מדובר על יום עיון שכל חשבי השכר יצאו ממנו כמה שיותר מרוצים? 
  • האם יש מקום ביום העיון שאליו רציתם להירשם? 
  • מה כוללת התכנית? 
  • מי מעביר את ההרצאות השונות? 

בנוסף, כדי שיהיה לכם יותר קל ונעים לקחת חלק בחוויה כמו יום עיון לחשבי שכר חשוב מאוד גם לברר איפה הוא מתקיים וכמה זמן הוא נמשך. 

כמה זה יכול לעלות? 

ברור לכם שאתם חייבים לקחת חלק ביום עיון מקצועי אך אתם לא מוכנים לשלם על העניין הזה הון עתק? חוששים שהמחירים יהיו הרבה יותר גבוהים ממה שנדמה לכם? אם כך, אנחנו יכולים להבין ללבכם. מצד אחד, זו חובה ולכן אתם לא יכולים לוותר על יום עיון כזה, אך מצד שני, זה לא אומר שאתם צריכים לשלם על כך סכום מופקע. זה אומר שטוב תעשו אם תשוו מחירים, תבדקו ותבחרו לכם יום עיון שגם מבחינת העלות יוכל להתאים לכם. אל תשכחו שבימי עיון כאלה יש לכם הזדמנות להתעדכן בכל החידושים ולכן שווה להשקיע בבחירת יום עיון שיהיה כמה שיותר מעניין ורלוונטי. 

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *